wtorek, 10 maja 2011
Może i staje się to nudne, ale fascynuje mnie moda lat 70. XX wieku i często tutaj o niej pisze. Była ona szalenie różnorodna, często się zmieniała, czasem pojawiało się wiele sprzeczności, ale każdy znalazł w niej coś dla siebie :) Mój dzisiejszy post będzie troszeczkę nietypowy, bo skoro lata 70 są moją mała perełką, tak więc chciałam wam pokazać stylizacje dekadową, która niedawno robiłam z kolegą z www.silesiastreetlook.blogspot.com :)
                   Patrząc na współczesną modę, ktoś może zarzucić, że w stylizacji nie jest widoczny ten okres. Będzie to krzywdząca opinia, gdyż  w stroju żeńskim w sezonie wiosenno- letnim W 1978 roku połączania bieli z czernią było bardzo modne. Połączenia te najczęściej miały formę pasków,kropek, kwiatków ( bluzka). Pod koniec dekady zanikała obszerna sylwetka na rzecz linii bardziej spokojnej, bliskiej ciału - spódnica była wąska i długa.  

To tyle na temat stylizacji, więc przeczytacie i zobaczycie na SSL.




                     
poniedziałek, 2 maja 2011
 Proszę Państwa, proszę wyłączyć komputer i wykorzystać aktywnie majowy weekend :)
Majowy weekend zdarza się raz na rok, czekamy na niego ten rok, więc nie wolno go zmarnować :) 
A pogoda.. zawsze będziemy narzekać na nią, jednak zamiast narzekać lepiej jest znaleźć alternatywne rozwiązania :) Dłużej nie pisze, przemyśleń brak, motyle w głowie i miłego dnia :)

Bluzka ze stylizacji już była, ale kto by się tym przejmował :) Nie ma czasu na zdjęcia, a folklor towarzyszy mi na każdym kroku :)


                                    www.silesiastreetlook.blogspot.com  :)



pin - www.dkms.pl
skirt- sh
tunic- allegro