One Night Fashion

piątek, 28 października 2011
Wszyscy Ci, którzy wybrali Łódź niech żałują. Katowice na jedną noc stały się stolicą mody. Wszystko za sprawą uroczych dziewczyn z D.A.M.M. team, które postanowiły wykorzystując modę, spełnić marzenia dziewczynek z fundacji „Mam marzenie”.


Tamara na ten wieczór zamieniła się w profesjonalną modelkę, która zapewne za kilka lat podbije paryskie wybiegi. Bezwątpienia nasza mała gracja, która prezentowała stroje, które uszyły specjalnie dla niej zaproszone projektantki, uwiodła serca wszystkich obecnych na sali. Natomiast dzięki zainteresowaniu i otwartości serca widzów( i ich portfeli) Magda i Paulina będą miały okazję odwiedzić stolicę miłości- Paryż :) Jedno spotkanie, jedna inicjatywa i trzy spełnione marzenia!
Sala kinoteatru Rialto na ten magiczny wieczór zamieniła się w wybieg, po którym lekkim krokiem poruszały się modelki w znakomitych strojach zaproszonych projektantów. Podczas One Night Fashion Ślązacy mieli okazję podziwiać fantazyjne i unikatowe kolekcje : Olgi Pokrywki z Tarnowskich Gór, Anny Kaź z Dębicy, Dominiki Maniek, Iwetty Kielasińskiej, Pauliny Dziemiańczuk z Białegostoku i Gabrieli Hezner z Myszkowa.


Wszystkie kolekcje prezentowały wysoki poziom i kunszt krawiecki, jednak na mnie osobiście największe wrażenie wywarły dwie Anny Kaź i kolekcja Démodé Olgi Pokrywki. Stroje Olgi inspirowane były obrazami Zdzisława Beksińskiego, utrzymane w stylu romantycznym, dziewczęcym a zarazem kobiecym. Jednak to, co urzekło mnie w tej kolekcji to połączenie muślinu z filcową wełną, które dało znakomity efekt. Przyznam szczerze, że wcześniej nie spotkałam się z takim połączeniem, a dziś chętnie ubrałabym sukienkę autorstwa Olgi.
Modelką podczas prezentacji kolekcji towarzyszyła piosenka, autorstwa i wykonu projektantki, co zapewne oddało wyjątkowość pokazu.


W trakcie wieczoru nie zabrakło emocji, pojawiał się śmiech, uśmiech, podziw a także wzruszenie. Jednak co najważniejsze dziewczyny z team D.A.M.M. udowodniły, że warto mieć marzenia, bo podczas tego wieczoru myślę, że nie spełniły się tylko marzenia podopiecznych fundacji „Mam marzenie”, ale także teamu, który marzył aby kiedyś zorganizować pokaz mody. Marzenia gonią marzenia i niech tak pozostanie :)

Ps: Więcej informacji i zdjęć za kilka dni pojawi się na www.silesiastreetlook.blogspot.com
 















One Night Fashion

środa, 12 października 2011

Witam!
Chciałam Was zaprosić na Śląsk, a dokładniej na pokaz 
One Night Fashion (organizowany przez D.A.M.M. team), który odbędzie się 26 października o godz. 19 w Kinoteatrze Rialto w Katowicach . Podczas wieczoru będziecie miały okazję podziwiać projekty 6 młodych i zdolnych projektantów. Pieniądze zebrane w czasie trwana imprezy przekazane będą na spełnienie marzeń Pauliny i Magdy ( podopieczne fundacji Mam Marzenie). Dziewczyny chcą zwiedzić Paryż i każdy z Was może im w tym pomóc :)

Ps: Karty wstępu w cenie 10zł, do nabycia (najlepiej z wcześniejszą rezerwacją) w kasie kina Rialto w dniu pokazu lub u dziewczyn z D.A.M.M. 
 Więcej info na d.a.m.m.team@gmail.com.