Odkryj źródło swojej pozytywnej energii ;)

sobota, 12 listopada 2011
            Już po raz kolejny miałam okazję uczestniczyć w spotkaniu zorganizowanym przez Projekt Egoistka. Tym razem odbywało się ono  pod tytułem „Odkryj źródło swojej pozytywnej energii”. 
Spotkanie było podzielone na dwie części, pierwszą poprowadził dr. Tomasz Skalski, który wcielał nam idee pozytywnego egoizmu, o której już wam kilka razy pisałam. Przyznam, że bynajmniej raz w tygodniu potrzebowałabym spotkania z dr. Skalskim. Jego pozytywna energia zaraża i dodaje energii do życia. Po każdym takim spotkaniu czuję i wiem, że należy wprowadzać zmiany w swoim życiu. Tak też się stało i po tym ;)  Śmiało mogę powiedzieć, że powoli odkrywam źródło swojej pozytywnej energii. A poprzednie spotkania motywacyjne pomogły podjąć mi wiele ważnych decyzji, których się wcześniej obawiałam.

         Drugą cześć spotkania poprowadziła stylistka pani Agata Dominik, która uświadamiała nas na podstawie słowa SYLWETKA, jakie są kształty kobiece i co powinno się do którego nosić. Stylistka pomogła nam również określić nasz typ urody, dzięki czemu łatwiej możemy dobierać odpowiednie kolory. Oczywiście nie obyło się rad, na które większość z nas czekała, czyli co ubrać aby wyglądać szczuplej i co każda z nas powinna mieć w swojej szafie. Szczerze przyznam, że jako osoba która interesuje się modą, stylizacją wiele stwierdzeń które padło na spotkaniu było mi dobrze znanych. Jednak bardzo ciekawa byłam tego spotkania, przyznam że dla pań, które mają problemy w dobrze odpowiednich ubrań i nie mają pojęcia o modzie takie spotkania są jak najbardziej potrzebne. Nie zdajemy sobie sprawy jak nie wiele trzeba, aby dobrze wyglądać! Dlatego oby więcej było organizowanych takich spotkań jak z panią Agatą Dominik i oczywiście dr. Tomaszem Skalskim.

 Jeżeli macie jeszcze ochotę poczytać na temat projektu Pozytywnej Egoistki odsyłam Was na stronę akcji http://www.projektegoistka.pl/

PS: Zapraszam również do moich aukcji


 




                                      


 Pani Agata Dominik i Anies







Jesień!

poniedziałek, 7 listopada 2011
Ostatni tydzień podobnie jak większość z Was, która nie miała okazji uczestniczyć na łódzkim Fashion Weeku spędzałam na oglądaniu relacji z wydarzenia. Ilość kolorów, krojów, przeróżnych materiałów na pewno sprawiała pozytywne wrażenie. Szczerze zazdroszczę łodzianom, że to właśnie w ich mieście odbywa się największy festiwal mody w Polsce, i to z ich miasta pochodzi mój ulubiony zespół L.Stadt :)
Marzyłoby mi się, aby za kilka lat największy Fashion Week w Polsce odbył się w Katowicach. Wydaje mi się to dość realne, bo do Ł
odzi pojechało kilkoro śląskich projektantów, a w Ślązakach jest ogromny potencjał i pomału coś się dzieje ;) Tym pozytywnym akcentem, żegnam was serdecznie, niech się dzieje modowo!!! :)

Dziś wyjątkowo mam okazję zaprosić was do moich aukcji
 http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=11796285



http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=11796285