Generalnie nie łączy się czerwonego z różowym. Generalnie nie chodzę w różowym. Generalnie nie łączę zbyt wielu kolorów ze sobą, pozostając przy maksymalnych trzech. Generalnie jest lato, tudzież jego namiastka. Generalnie dlaczego nie?
Ciągle napotykają nas ograniczenia, zastanawiamy się czy wypada coś robić czy założyć. Obawiamy się krytyki ze strony innych, a przecież najważniejsze nie jest zdanie innych, ale zgodność z samym sobą :) I to czy ktoś skrytykuje naszą ulubioną sukienkę, marynarkę, czy ma znaczenie? Myślę, że zbytnio przywiązujemy się do opinii innych. Nie warto :) Od krytyki nie uciekniemy, ale nie pozwólmy aby nas ograniczała ;) Nie można zapominać, że moda zapewne łączy się z pojęciem stylu. A czym jest styl? Definicji jest kilka, choć dla mnie styl związany jest z indywidualnym, przystosowanym do potrzeb psychicznych określonego użytkownika sposobem wyrażania siebie poprzez garderobę. Tak więc krytykując czyjś styl krytykujemy czyjś sposób wyrażania się ;]
Ciągle napotykają nas ograniczenia, zastanawiamy się czy wypada coś robić czy założyć. Obawiamy się krytyki ze strony innych, a przecież najważniejsze nie jest zdanie innych, ale zgodność z samym sobą :) I to czy ktoś skrytykuje naszą ulubioną sukienkę, marynarkę, czy ma znaczenie? Myślę, że zbytnio przywiązujemy się do opinii innych. Nie warto :) Od krytyki nie uciekniemy, ale nie pozwólmy aby nas ograniczała ;) Nie można zapominać, że moda zapewne łączy się z pojęciem stylu. A czym jest styl? Definicji jest kilka, choć dla mnie styl związany jest z indywidualnym, przystosowanym do potrzeb psychicznych określonego użytkownika sposobem wyrażania siebie poprzez garderobę. Tak więc krytykując czyjś styl krytykujemy czyjś sposób wyrażania się ;]
Mało tematyczna wypowiedź na modowym blogu, ale to jedyne miejsce gdzie mogę wyrażać swoje przemyślenia przy okazji bawiąc się modą :) Śledzę, raczej staram się, różne modowe blogii, strony, fora i przyznam trochę mnie to dołuje, z jaką łatwością ludziom przychodzi obelga innych. Szkoda, że większość tych ludzi nie żyje zgonie z moim mottem – „Szanuj innych, bo jeżeli Ty ich nie będziesz szanował, Ciebie także nie będą szanować” ;)
Ps: Jak zwykle zapraszam na www.dkms.pl i www.silesiastreetlook.blogspot.com :)
Stylizacja- całość oczywiście z sh ( ost tego nie piszę, bo to przecież oczywiste ; ) ) a meliski to prezent od www.luuluu.pl, zachęcam serdecznie, ostatnio nie mogę się z nimi rozstać jak i z tą kopertówką :)
Ps: Jak zwykle zapraszam na www.dkms.pl i www.silesiastreetlook.blogspot.com :)
Stylizacja- całość oczywiście z sh ( ost tego nie piszę, bo to przecież oczywiste ; ) ) a meliski to prezent od www.luuluu.pl, zachęcam serdecznie, ostatnio nie mogę się z nimi rozstać jak i z tą kopertówką :)













