Warsaw Fashion Street 2011!

wtorek, 28 czerwca 2011
         Witam po długiej nieobecności. W zasadzie wpadałam tu na chwilę aby zdać relacje z Warsaw Fashion Street 2011, na którym byłam obecna. Wszystko dzięki konkursowi Fashion People, którego byłam finalistką.
Po krótko… cieszę się, miałam okazję być częścią tego wydarzenia. Było to niesamowite przeżycie, które zapewne długo pozostanie w mojej pamięci i w sercu. Największe wrażenie i tak zrobił na mnie pokaz sukni Macieja Zienia, które były uszyte z niesamowicie wysokiej jakości materiałów.
Co do finału Fashion People… Jak już wspomniałam cieszę się, że miałam okazję przejść się po wybiegu, gdyż sądzę, że to już więcej się mi nie przydarzy :)
Wygrał Louis, choć moim zdaniem każdy z finalistów prezentował się na bardzo wysokim poziomie :) No, ale ja osobiście się cieszę, że moja osoba została dobrze przyjęta, stylizacja się podobała, pochwalono mnie nawet za to jak szłam na wybiegu( choć to był mój pierwszy raz!!!), miałam okazję zobaczenia jak pokaz mody wygląda od backstage’u, no i zwiedzić trochę Warszawy :D
Teraz uciekam i powracam po 15 lipca! :D Pełna relacja z Warsaw Fashion Street 2011 niebawem ukaże się na www.silesiastreetlook.blogspot.com :)