Warsaw Fashion Street 2011!

wtorek, 28 czerwca 2011
         Witam po długiej nieobecności. W zasadzie wpadałam tu na chwilę aby zdać relacje z Warsaw Fashion Street 2011, na którym byłam obecna. Wszystko dzięki konkursowi Fashion People, którego byłam finalistką.
Po krótko… cieszę się, miałam okazję być częścią tego wydarzenia. Było to niesamowite przeżycie, które zapewne długo pozostanie w mojej pamięci i w sercu. Największe wrażenie i tak zrobił na mnie pokaz sukni Macieja Zienia, które były uszyte z niesamowicie wysokiej jakości materiałów.
Co do finału Fashion People… Jak już wspomniałam cieszę się, że miałam okazję przejść się po wybiegu, gdyż sądzę, że to już więcej się mi nie przydarzy :)
Wygrał Louis, choć moim zdaniem każdy z finalistów prezentował się na bardzo wysokim poziomie :) No, ale ja osobiście się cieszę, że moja osoba została dobrze przyjęta, stylizacja się podobała, pochwalono mnie nawet za to jak szłam na wybiegu( choć to był mój pierwszy raz!!!), miałam okazję zobaczenia jak pokaz mody wygląda od backstage’u, no i zwiedzić trochę Warszawy :D
Teraz uciekam i powracam po 15 lipca! :D Pełna relacja z Warsaw Fashion Street 2011 niebawem ukaże się na www.silesiastreetlook.blogspot.com :)








13 komentarze:

stygmatyk pisze...

ojej to Ty taka sławna teraz!:D
no to gratulacje i aż mam ochotę kupić tą książkę;)

Pozdrawiam

Ewa Wiertel pisze...

ślicznie wyglądałas:):) wszystkie fajnie się prezentowałyscie:) Dużo było uwag, że głównie promowano tych, którzy już są wypromowani...;/

Agata pisze...

gratuluję :)

zet_aleks pisze...

moja kolezanka chodzila rowniez na wybiegu:)

made-vogue pisze...

bardzo fajnie wyglądałaś :)

almaa. pisze...

niedługo wstawię na bloga zdjęcia z wybiegu, także zapraszam :)

Anonimowy pisze...

Kochani, niestety nie byłam w stanie wymienić każdego z imienia i nazwiska. Wszystko się zmieniało jak w kalejdoskopie i nie chciałam pomylić. Nie dostałam nazwisk i bardzo żałuję. Wymienię wszytkich w relacjach. Prawda jest taka , że znam Luisa, bo najczęściej udziela się na moim blogu. Wygrał nie dlatego, że go znam, tylko dlatego, że lubię jego męski styl. TY WYGLĄDAŁAŚ DZIEWCZĘCO I PIĘKNIE ! Pozdrawiam i dziękuję .
Dorota Wróblewska

Dolce Gabanka pisze...

Jest mi niezmiernie miło, że Pani do mnie napisała. Ja nie kryje urazy, ale myślę że takie uwagi pomogą w przyszłym roku lepiej to dopracować :) Ja jestem i tak ogromnie wdzięczna, że miałam okazję brać udział w pokazie, być na samym wydarzeniu Warsaw Fashion Street, zobaczenia jak taka impreza wygląda, bo myślę, że osobą z niedużych miast taka sytuacja nie zdarza się codziennie. Czuję się wyróżniona i zadowolona. Dziękuje :)

pocahontas pisze...

zazdroszczę pobyt- mnie sesja zatrzymała w Poznaniu :/

diva pisze...

mega zdjęcia.
obserwujemy ? ;>

Amanda Maria pisze...

fajnie!:) gratulacje:)

pozdrawiam
http://ladymadonnafashion.blogspot.com/

Fashion Nicotine pisze...

How cool you walked that show!

MAGDArling pisze...

ahh, swietna sprawa;) zazdroszcze:)

zapraszam www.magdarling.blogspot.com

Prześlij komentarz