Jesień!

poniedziałek, 7 listopada 2011
Ostatni tydzień podobnie jak większość z Was, która nie miała okazji uczestniczyć na łódzkim Fashion Weeku spędzałam na oglądaniu relacji z wydarzenia. Ilość kolorów, krojów, przeróżnych materiałów na pewno sprawiała pozytywne wrażenie. Szczerze zazdroszczę łodzianom, że to właśnie w ich mieście odbywa się największy festiwal mody w Polsce, i to z ich miasta pochodzi mój ulubiony zespół L.Stadt :)
Marzyłoby mi się, aby za kilka lat największy Fashion Week w Polsce odbył się w Katowicach. Wydaje mi się to dość realne, bo do Ł
odzi pojechało kilkoro śląskich projektantów, a w Ślązakach jest ogromny potencjał i pomału coś się dzieje ;) Tym pozytywnym akcentem, żegnam was serdecznie, niech się dzieje modowo!!! :)

Dziś wyjątkowo mam okazję zaprosić was do moich aukcji
 http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=11796285



http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=11796285

4 komentarze:

Ejbii pisze...

fajny set.

anex pisze...

bluza cudna <3 i ta torebka ... ;DD

Martoszka pisze...

śliczny set !
zakochałam się w twoim zegarku :)

fotograf pisze...

pięknie to wszystko współgra

Prześlij komentarz