niedziela, 27 marca 2011
             Dziś nietypowo chciałam was zaprosić na drugiego bloga, którego założyłam z kolegą.
Nazwa bloga to Silesia Street Look, nie będzie to blog tylko o modzie, ale przede wszystkim  chcemy pokazać wam na nim  nasz region, w którym mieszkamy – Śląsk, jego nietypowe miejsca, ciekawą architekturę, a także jego modnych mieszkańców. Przy okazji pobawimy się w stylizacje dekadowe. Mam nadzieję, że się wam spodoba. Jesteśmy pełni zapału,a nasza głowa pełna pomysłów. Tak więc zapraszam
www.silesiastreetlook.blogspot.com :)
A tutaj kilka zdjęć, więcej znajdziecie na blogu…. :)
PS: Oczywiście Dolce Gabanka nadal będzie was witała kolejnymi wpisami :)


            Today unusually  I wanted to invite you to another blog, which I founded with a friend.
This blog's name Silesia Street Look, this will not only blog about fashion, but above allwe want to show it to you on our region, in which we live Silesia, his unusual places,interesting architecture, and its chic inhabitants.
By the way we want to play in outfits decade. I hope you enjoy it. We are full ofenthusiasm, and our head full of ideas. So I invite www.silesiastreetlook.blogspot.com.
And here's a few pictures, more can be found on the blog .... :)
PS: Of course, Dolce Gabanka will still greet you the next entries
:)




                                                                               Wiz


14 komentarze:

Brunaa pisze...

I loved your blog * I'm already following. You follow mine? Kisses:)

Ankyls pisze...

świetnie wyglądasz:)

GretchTM pisze...

You both look great! I love your outfit!

Chicca pisze...

Love your jacket!!!
http://chiccastyle.blogspot.com/

Talia pisze...

fajne gatki ;)

Francesca pisze...

lovely photos dear :) x

misesnobody pisze...

świetne buty ;) jestem ciekawa drugiego bloga więc zaraz tam zajrzę ;)

Lady Flower pisze...

Fajny pomysł, zwłaszcza, że ludziom Śląsk wydaje się miejscem szaro-burym, a przecież tak nie jest! Życzę powodzenia w nowej inicjatywie! Pozdrawiam! :)

Sher pisze...

Oh I love that jacket on you!!

Clean Approach pisze...

I loved your outfit, you looked great! Amazing outfit, i'm following! :)
The Clean Approach

Annabelle Fleur pisze...

Love your look! Thank you so much for visiting my blog:)

Kisses,
Annabelle
http://vivaluxury.blogspot.com

DANIELLE // DKD DESIGNS pisze...

Wow, I love that jacket! :D.
xoxo

Anula pisze...

Genialny żakiecik!!

what the faaak pisze...

fajny zestaw, a raczej dwa

Prześlij komentarz