Dziś nietypowo chciałam was zaprosić na drugiego bloga, którego założyłam z kolegą.
Nazwa bloga to Silesia Street Look, nie będzie to blog tylko o modzie, ale przede wszystkim chcemy pokazać wam na nim nasz region, w którym mieszkamy – Śląsk, jego nietypowe miejsca, ciekawą architekturę, a także jego modnych mieszkańców. Przy okazji pobawimy się w stylizacje dekadowe. Mam nadzieję, że się wam spodoba. Jesteśmy pełni zapału,a nasza głowa pełna pomysłów. Tak więc zapraszam www.silesiastreetlook.blogspot.com :)
A tutaj kilka zdjęć, więcej znajdziecie na blogu…. :)
PS: Oczywiście Dolce Gabanka nadal będzie was witała kolejnymi wpisami :)
Today unusually I wanted to invite you to another blog, which I founded with a friend.
Nazwa bloga to Silesia Street Look, nie będzie to blog tylko o modzie, ale przede wszystkim chcemy pokazać wam na nim nasz region, w którym mieszkamy – Śląsk, jego nietypowe miejsca, ciekawą architekturę, a także jego modnych mieszkańców. Przy okazji pobawimy się w stylizacje dekadowe. Mam nadzieję, że się wam spodoba. Jesteśmy pełni zapału,a nasza głowa pełna pomysłów. Tak więc zapraszam www.silesiastreetlook.blogspot.com :)
A tutaj kilka zdjęć, więcej znajdziecie na blogu…. :)
PS: Oczywiście Dolce Gabanka nadal będzie was witała kolejnymi wpisami :)
Today unusually I wanted to invite you to another blog, which I founded with a friend.
This blog's name Silesia Street Look, this will not only blog about fashion, but above allwe want to show it to you on our region, in which we live Silesia, his unusual places,interesting architecture, and its chic inhabitants.
By the way we want to play in outfits decade. I hope you enjoy it. We are full ofenthusiasm, and our head full of ideas. So I invite www.silesiastreetlook.blogspot.com.
And here's a few pictures, more can be found on the blog .... :)
PS: Of course, Dolce Gabanka will still greet you the next entries:)
PS: Of course, Dolce Gabanka will still greet you the next entries:)




14 komentarze:
I loved your blog * I'm already following. You follow mine? Kisses:)
świetnie wyglądasz:)
You both look great! I love your outfit!
Love your jacket!!!
http://chiccastyle.blogspot.com/
fajne gatki ;)
lovely photos dear :) x
świetne buty ;) jestem ciekawa drugiego bloga więc zaraz tam zajrzę ;)
Fajny pomysł, zwłaszcza, że ludziom Śląsk wydaje się miejscem szaro-burym, a przecież tak nie jest! Życzę powodzenia w nowej inicjatywie! Pozdrawiam! :)
Oh I love that jacket on you!!
I loved your outfit, you looked great! Amazing outfit, i'm following! :)
The Clean Approach
Love your look! Thank you so much for visiting my blog:)
Kisses,
Annabelle
http://vivaluxury.blogspot.com
Wow, I love that jacket! :D.
xoxo
Genialny żakiecik!!
fajny zestaw, a raczej dwa
Prześlij komentarz