My skirt :D

wtorek, 22 marca 2011
                  Nie wiem, czy mogę napisać – Wiosna! - bo, jak ostatnio napisałam, że jest wiosennie, to za parę dni spadł śnieg, a ja nie chcę być czarną wróżką :D Powiem więc tak - widać, a raczej czuć już, pierwsze promyki słońca :)
Muszę przyznać, że cieszy mnie miłe przyjęcie mojego bloga i mojej osoby. Szczerze powiedziawszy (a może napisawszy?), nie spodziewałam się takiego odbioru, tym bardziej, że 
zdaję sobie sprawę, że raczej nie jestem i nie będę najmodniej ubraną blogerką. Jednak samo pisanie sprawia mi przyjemność, stylizowanie jeszcze bardziej, a o to przecież nam wszystkim chodzi :) Po za tym nie ukrywajmy, miłe komentarze uskrzydlają :)

Dlatego - mimo minimalnej ilości wolnego czasu cieszę się, że mogę Was dzisiaj powitać nowym wpisem :)
               Ahh koniec o mnie! W
reszcie się mogę pochwalić  przerobioną przeze mnie spódnicą – wcześniej była to spódnica hipisowska maxi, na której było milion koralików, cekinów i pełno haftów wyszywanych złotą nicią. Teraz jest to skromna, elegancka i folkowa spódnica (Lubię folk, jest to jeden ze stylów, które są zawsze ponadczasowe). Przyznam, że rozpruwanie tego wszystkiego zajęło mi dużo czasu i robiłam to w wielu dziwnych miejscach :) Po rozpruwaniu już poszło z górki, wystarczyło skrócić długość, obszyć koniec koronką i efekt gotowy. Czasochłonne, ale podoba mi się :) Chyba nie jest tak bardzo źle, prawda? :)

Mam ochotę przerobić jeszcze kilka rzeczy z mojej garderoby, ale czas jest moim głównym wrogiem. Nawet teraz, w  związku z ostatnim rokiem studiów, powinnam pisać coś innego  niż ten wpis :) No aleee... :)
Wracając do  stylizacji… ahh milion myśli na minutę mi się przewija :) Krótko- całość inspirowana folkiem, bluzka z haftem tak naprawdę miała być sukienką, jednak przysłano mi coś takiego... Trudno człowiek uczy się na błędach
, w końcu nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło :)

Udanego tygodnia moi drodzy :)


                     I’m not sure if I should write that – but spring has come! As soon as I wrote the word "spring" last time weather immediately deteriorated.I don’t want to be a bad fairy. However,  what can I say..we see or we feel sunny weather. I must say that I’m very happy because I did not suppose that people could like my blog and me :)   Unfortunately I haven’t got a lot of time to write something here, but each nice opinion is a huge inspiration for me. While I realize that I'm probably not the most nicely dressed blogger I enjoy writing and everone seeks to pleasure. The end of writing about myself. I can show you my new skirt.. or my old maxi, hippie skirt in new arrangement. This skirt had one million sequins, beads and embroidery sewn with gold thread.Now it is modest and  elegant skirt. I like folk, this is one of the designs that are always timeless. I reduced the length and trimmed it with lace. Time-consuming, but I like the effect. I want to change a few things from my wardrobe, but lack of time is my enemy. Have a nice day dear, I'm getting back to my responsibilities.







                  
 zdjęcia robione przez Żann


tunic- allegro
skirt- sh+hand made
shoes- deichmann
bag- sh
pin www.dkms.pl

49 komentarze:

Ankyls pisze...

fajna sukienka!:)

Unknown pisze...

that dress is sooo cute and i love those shoes!


<3 steffy
Steffys Pros and Cons

Fabiénne pisze...

czesc! thanks for your comment!
i like this a lot!!

thatgirlkip

pisze...

wygladasz rewelacyjnie!^^
swietny bloog!^^
jezeli nie masz nic prteciwko to mozemy sie poobserwowac ;) <3

Paula | one little smile pisze...

ja ostatnio też pisałam o wiośnie i niedługo potem zrobiła się zima, ale miejmy nadzieje, że teraz już wiosna zostanie z nami na stałe ;)

Lynn pisze...

Love your skirt and shirt! Cute blog too :)
X.


www.xxlynn.blogspot.com

Malouan pisze...

Racja, sukienka <3

www.rmalouan.blogspot.com

Anonimowy pisze...

i like your dress!

The Vogue Advisor pisze...

Hi dear,
thanks for your comment on my blog!!!
You are so nice!!!
Would you like to follow each other???
Let me know!!!
Kiss!!!

THE VOGUE ADVISOR

Plami pisze...

First of all I want to say that you are a great dressed blogger and what you did with the skirt is beautiful! Enjoy Spring!!!

XoXO
Plami

http://fashion-thrill.blogspot.com/

pisze...

dzieki :) o i uwielbiam Twoje buty.^^ sa swietne! :D

The Vogue Advisor pisze...

Thanks...I follow you too!!!
Laura

kamelowa . pisze...

śliczna ta bluzeczka! ;)

zapraszam do mnie.

Lauralovesclothes pisze...

Cute dress! <3

Yes We Are Open pisze...

I too have a weakness for folklore! So I truly like your skirt.

And great glasses!

samecookiesdifferent pisze...

lace crochet <3
www.samecookiesdifferent.blogspot.com
follow us on bloglovin, if you like :)

Lady Flower pisze...

Tunika jest piękna! :) A to zdjęcie na schodach (2. od góry) poprostu mnie zauroczyło!

Anonimowy pisze...

Pretty Pretty!
Love those lace up boots!

Pushemek pisze...

^^ dzieki

zs closet pisze...

great boots!!xx

www.zscloset.blogspot.com

Patrycja pisze...

Świetnee <3
+Zapraszam do mnie :)
http://paaaaaaati.blogspot.com/

Michelle Lee pisze...

love your skirt
great crocheted items!

Annabelle Fleur pisze...

Love your skirt, dear! You look great! Thank you so much for visiting my blog:)

Kisses from Los Angeles,
Annabelle
http://vivaluxury.blogspot.com

iloveit-cathy pisze...

wiemwiem, juz mialam stycznosc z konadem;)

Kat pisze...

beautiful skirt!! you look soo pretty! :)

katslovefashion.blogspot.com

Unknown pisze...

I love the top! So cute! Thanks for entering my giveaway!

Rope Bracelet GIVEAWAY!

Anonimowy pisze...

Śliczny outfit. Nigdy sama niczego nie przerabiałam, może kiedyś spróbuję:)

Vision of a Dreamer pisze...

Like your skirt!



Kisses from
http://visionofadreamer.blogspot.com/

Anonimowy pisze...

ahahha thank you for your comment!!
Come to Italy for see this men ;))

ciao ciao from Rome
BExCLUSIVE MAGAZINE
http://bexclusivemagazine.blogspot.com/

Unknown pisze...

Gorgeous dress!! its so pretty xoxo

xx pisze...

love your boots! xx

The Cat Hag pisze...

Your dress is so adorable, and I really like the third photo of you haha, wayyyyyyy cute!! :)


xoxo,
Addie
The Cat Hag

dotie pisze...

nice job on reinventing that skirt..it looks super adorable :)

eclectic du jour

black pearl pisze...

świetna sukienka:)

zapraszam do wzięcia udziału w konkursie:)
http://www.justblackpearl.blogspot.com/

Poppy Miau pisze...

`fajny blog, zapraszam do mnie. ;>
jak chcesz dodaj mnie obserwatorów, odwdzięczę się ;**
a tak przy okazjii zapraszam na moje allegro
pozdrawiam, poppy xoxo
OFFICIAL BLOG POPPY

magic pisze...

dziekuje za komentarz, pozdrawiam :)

Jamie-Lee Burns pisze...

you look adorable! and i'm sure you won't jinx the w3eather!

GretchTM pisze...

This outfit is so lovely! The skirt is beautiful!

Emma pisze...

cute dress, the crochet detailing is so pretty i love it

Anonimowy pisze...

love the lace trimming at the hem of the skirt, wish i could have seen the skirt in its original form.

Little Black Girl pisze...

koronka na spódniczce i bluzce jest świetna :)

zapraszam do mnie - nowa notka:
http://mala-czarna90.blogspot.com/

ALESKO pisze...

bardzo fajny outfit :) Podoba mi się przede wszystkim koronka <3

Hope Adela Pasztor pisze...

i LOVE the lace trim on your dress! =)

http://pinkchampagnefashion.blogspot.com/

AGATA WIJAYA pisze...

cool shoes<3

Unknown pisze...

Love the third picture, you look so happy.

Anna pisze...

This skirt is adorable.

greetings Anna

http://villagegirl79.blogspot.com/

The Odd and Chic pisze...

Cool top :D

I'm following you - stop back and follow if you like :-)

http://www.oddandchic.com

xxx

Marta Miklewska pisze...

bardzo ladne zdjecia :)

martonietta pisze...

śliczna sukienka :)

Prześlij komentarz