Muszę przyznać, że cieszy mnie miłe przyjęcie mojego bloga i mojej osoby. Szczerze powiedziawszy (a może napisawszy?), nie spodziewałam się takiego odbioru, tym bardziej, że zdaję sobie sprawę, że raczej nie jestem i nie będę najmodniej ubraną blogerką. Jednak samo pisanie sprawia mi przyjemność, stylizowanie jeszcze bardziej, a o to przecież nam wszystkim chodzi :) Po za tym nie ukrywajmy, miłe komentarze uskrzydlają :)
Dlatego - mimo minimalnej ilości wolnego czasu cieszę się, że mogę Was dzisiaj powitać nowym wpisem :)
Ahh koniec o mnie! Wreszcie się mogę pochwalić przerobioną przeze mnie spódnicą – wcześniej była to spódnica hipisowska maxi, na której było milion koralików, cekinów i pełno haftów wyszywanych złotą nicią. Teraz jest to skromna, elegancka i folkowa spódnica (Lubię folk, jest to jeden ze stylów, które są zawsze ponadczasowe). Przyznam, że rozpruwanie tego wszystkiego zajęło mi dużo czasu i robiłam to w wielu dziwnych miejscach :) Po rozpruwaniu już poszło z górki, wystarczyło skrócić długość, obszyć koniec koronką i efekt gotowy. Czasochłonne, ale podoba mi się :) Chyba nie jest tak bardzo źle, prawda? :)
Mam ochotę przerobić jeszcze kilka rzeczy z mojej garderoby, ale czas jest moim głównym wrogiem. Nawet teraz, w związku z ostatnim rokiem studiów, powinnam pisać coś innego niż ten wpis :) No aleee... :)
Wracając do stylizacji… ahh milion myśli na minutę mi się przewija :) Krótko- całość inspirowana folkiem, bluzka z haftem tak naprawdę miała być sukienką, jednak przysłano mi coś takiego... Trudno człowiek uczy się na błędach, w końcu nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło :)
Udanego tygodnia moi drodzy :)
I’m not sure if I should write that – but spring has come! As soon as I wrote the word "spring" last time weather immediately deteriorated.I don’t want to be a bad fairy. However, what can I say..we see or we feel sunny weather. I must say that I’m very happy because I did not suppose that people could like my blog and me :) Unfortunately I haven’t got a lot of time to write something here, but each nice opinion is a huge inspiration for me. While I realize that I'm probably not the most nicely dressed blogger I enjoy writing and everone seeks to pleasure. The end of writing about myself. I can show you my new skirt.. or my old maxi, hippie skirt in new arrangement. This skirt had one million sequins, beads and embroidery sewn with gold thread.Now it is modest and elegant skirt. I like folk, this is one of the designs that are always timeless. I reduced the length and trimmed it with lace. Time-consuming, but I like the effect. I want to change a few things from my wardrobe, but lack of time is my enemy. Have a nice day dear, I'm getting back to my responsibilities.

zdjęcia robione przez Żann
tunic- allegro
skirt- sh+hand made
shoes- deichmann
bag- sh
pin - www.dkms.pl



49 komentarze:
fajna sukienka!:)
that dress is sooo cute and i love those shoes!
<3 steffy
Steffys Pros and Cons
czesc! thanks for your comment!
i like this a lot!!
thatgirlkip
wygladasz rewelacyjnie!^^
swietny bloog!^^
jezeli nie masz nic prteciwko to mozemy sie poobserwowac ;) <3
ja ostatnio też pisałam o wiośnie i niedługo potem zrobiła się zima, ale miejmy nadzieje, że teraz już wiosna zostanie z nami na stałe ;)
Love your skirt and shirt! Cute blog too :)
X.
www.xxlynn.blogspot.com
Racja, sukienka <3
www.rmalouan.blogspot.com
i like your dress!
Hi dear,
thanks for your comment on my blog!!!
You are so nice!!!
Would you like to follow each other???
Let me know!!!
Kiss!!!
THE VOGUE ADVISOR
First of all I want to say that you are a great dressed blogger and what you did with the skirt is beautiful! Enjoy Spring!!!
XoXO
Plami
http://fashion-thrill.blogspot.com/
dzieki :) o i uwielbiam Twoje buty.^^ sa swietne! :D
Thanks...I follow you too!!!
Laura
śliczna ta bluzeczka! ;)
zapraszam do mnie.
Cute dress! <3
I too have a weakness for folklore! So I truly like your skirt.
And great glasses!
lace crochet <3
www.samecookiesdifferent.blogspot.com
follow us on bloglovin, if you like :)
Tunika jest piękna! :) A to zdjęcie na schodach (2. od góry) poprostu mnie zauroczyło!
Pretty Pretty!
Love those lace up boots!
^^ dzieki
great boots!!xx
www.zscloset.blogspot.com
Świetnee <3
+Zapraszam do mnie :)
http://paaaaaaati.blogspot.com/
love your skirt
great crocheted items!
Love your skirt, dear! You look great! Thank you so much for visiting my blog:)
Kisses from Los Angeles,
Annabelle
http://vivaluxury.blogspot.com
wiemwiem, juz mialam stycznosc z konadem;)
beautiful skirt!! you look soo pretty! :)
katslovefashion.blogspot.com
I love the top! So cute! Thanks for entering my giveaway!
Rope Bracelet GIVEAWAY!
Śliczny outfit. Nigdy sama niczego nie przerabiałam, może kiedyś spróbuję:)
Like your skirt!
Kisses from
http://visionofadreamer.blogspot.com/
ahahha thank you for your comment!!
Come to Italy for see this men ;))
ciao ciao from Rome
BExCLUSIVE MAGAZINE
http://bexclusivemagazine.blogspot.com/
Gorgeous dress!! its so pretty xoxo
love your boots! xx
Your dress is so adorable, and I really like the third photo of you haha, wayyyyyyy cute!! :)
xoxo,
Addie
The Cat Hag
nice job on reinventing that skirt..it looks super adorable :)
eclectic du jour
świetna sukienka:)
zapraszam do wzięcia udziału w konkursie:)
http://www.justblackpearl.blogspot.com/
`fajny blog, zapraszam do mnie. ;>
jak chcesz dodaj mnie obserwatorów, odwdzięczę się ;**
a tak przy okazjii zapraszam na moje allegro
pozdrawiam, poppy xoxo
OFFICIAL BLOG POPPY
dziekuje za komentarz, pozdrawiam :)
you look adorable! and i'm sure you won't jinx the w3eather!
This outfit is so lovely! The skirt is beautiful!
cute dress, the crochet detailing is so pretty i love it
love the lace trimming at the hem of the skirt, wish i could have seen the skirt in its original form.
koronka na spódniczce i bluzce jest świetna :)
zapraszam do mnie - nowa notka:
http://mala-czarna90.blogspot.com/
bardzo fajny outfit :) Podoba mi się przede wszystkim koronka <3
i LOVE the lace trim on your dress! =)
http://pinkchampagnefashion.blogspot.com/
cool shoes<3
Love the third picture, you look so happy.
This skirt is adorable.
greetings Anna
http://villagegirl79.blogspot.com/
Cool top :D
I'm following you - stop back and follow if you like :-)
http://www.oddandchic.com
xxx
bardzo ladne zdjecia :)
śliczna sukienka :)
Prześlij komentarz