Obecnie najmodniejsza jest midi i maksi, ale czy każda z nas ją lubi?
W latach 70 spór ten miał swoje największe apogeum, bo nie zawsze to co proponowali projektanci odpowiadało kobietom. Zdarzało się, że początkowo mężczyźni grozili rozwodem panią z powodu długości mini. Po czym w niekrótkim czasie powstał klub przeciwników długości maksi. Dziwne to były praktyki i oczywiście najwięcej udzielali się mężczyźni. Niestety oni często odzywają się, nawet jeżeli ich to nie dotyczy bezpośrednio :) Ahh Ci nasi panowie, tak źle, tak nie dobrze, nikt im nie dogodzi ;)
Na zdjęciu widzicie mnie w długości midi w porze kawowej :) Szczerze, raczej nie jestem jej fanką tak samo jak maksi, choć ta spódnica ma w sobie ducha czasu i przypadła mi do gustu :)
No i oczywiście delikatne kwiatki muszą być;)
W tle pewnie rzuca się w oko panna Marlyn, zawsze gdy rano wstaje, wita mnie swym wabiącym wzrokiem. Ona na mojej ścianie to już tradycja, każdy mój gość musi mieć zdjęcie z Marlyn ;) Powoli tworzę małą galerię zdjęć z panną Monroe :)
Mini, midi, maxi - three lengths and which should we choose? Nowadays midi and maxi are the most fashionable, but whether each of us likes them? In the 70s this topic had apogee, because it did not correspond to what the designers offered to women. Firstly, men threatened women with divorce because of the mini length. Then club of the "maxi length opponents'' was founded. It was strange practice and of course most of the men gave up. Ahh our men - that's bad, that's not good, no one could please them. On the photos you can see me in the midi length at the coffee time. Honestly I’m not fan of this length, although the skirt has the spirit of the time. And of course flowers… In the background you can see Miss Marilyn. Always when I wake up she welcome me with her attractant look. She on my wall is like tradition, each of my guests have photos with Marilyn. Slowly, I'll make a small gallery of Marilyn :)
skirt -sh
blouse -sh
shoes- CCC
pin- www.dkms.pl









40 komentarze:
bluzka i buty suuper :) http://patricia-vintage.blogspot.com/
ja tym razem kupiłam w sklepie ale też sporadycznie robię ;) dziękuje, bransoletki.. tym razem nie h&m tylko tally weijl :)
ps. jestem pod wrażeniem drugiego zdjęcia, ślicznie wyszłaś na nim :)
W imieniu luizyy...
dzieki :P
fajna bluzeczka:)
simple and beautiful, love the outfit
ditchthetrend.com
Cute midi skirt! And I love that marilyn pic on your wall!!
xx
też nie jestem zwolenniczką maxi spódniczek bo nie wyglądam w nich dobrze, jestem za niska troszkę żeby je nosić ; )
masz piękną tą spódniczkę ; )
A twoja Monroe na ścianie naprawdę przykuwa uwagę ; )
PS - Dziękuję
ładna koszula ;)
You look amazing! So fresh although it's probably early morning :) Personally I'm a fan of all lengths as long as it is a skirt or a dress :) You can rarely see me wearing pants :) I love your blog!
XoXO
Plami
http://fashion-thrill.blogspot.com/
fajnie :)
Lovely photos!!! :)
ciao ciao from Rome
BExCLUSIVE MAGAZINE
http://bexclusivemagazine.blogspot.com/
Interesnting skirt. I like it.
Love from armarioenduddas :)
♥love your shots♥
Fajny klimat zdjęć
your outfit is very pretty! :)
greetz, mici @ www.talkasia.de
I found your skirt very cute. WOnderfull pictures.
Hope you are fine
hugs
Nadine
wygladasz przepieknie ;-) dodaje do obserwowanych
ładna bluzka :))
Beautiful flowers print!
Xoxo
http://lipstickcandy.blogspot.com/
Such a cute print on that top, and I really like the length of the skirt! :)
♥
Fashezine
love your outfit
im now your follower
will you follow me back please? :)
lovely blouse! :)
katslovefashion.blogspot.com
Ja zdecydowanie najbardziej lubię wersję mini :) Spódnice za kolana jakoś do mnie nie przemawiają... a Marilyn na ścianie masz świetną!
również pozdrawiam :)
WOW ! great pictures.
& thanks for your comment.
xx,
*http://like-a-good-old-fashion-nightmare.blogspot.com/
.
Śliczne zdjęcia:) Chyba najbardziej lubię jednak mini:D
Ja chyba też zostaje zwolenniczką mini, ale nie ultra. W końcu dobra mini nie jest zła :) Ale zawsze warto kombinować z długościami :)
super kolorki! podoba mi się Twoja filiżanka;))
http://mala-czarna90.blogspot.com
Thanks for dropping by sweetie, you are so gorgeous, loving your outfit!! :)
xoxo,
Addie
The Cat Hag
that's so true! you look lovely though :)
http://fashioneggplant.blogspot.com
aby zwiększyć swoje szanse w konkursie, kliknij w którąkolwiek reklamę na moim blogu po prawej stronie i wypełnij formularz :) zajmie ci to 2 minuty a możesz na tym dużo zyskać :D
bardzo, bardzo ładnie. Masz świetną bluzkę w kwiatki.
love the blog cool pics
come follow the first ever fashion blog from a Guys POV, let He know what you think
Fashion by He
I would love to wear that skirt!
http://the-aili.blogspot.com
pierwsze zdjęcie - pięękne!:)
I like your blouse!
ja tam jestem za mini! :)
puzzle piece! so cute!
Świetne zdjęcia :) A ja praktycznie wcale nie nosze spódnic :) Więc nie mam tego problemu :)
http://silverteguila.blogspot.com/
cool blog!!!
www.fashiontnt.com
follow me I will follow you back ;)
Czasem nawet zwyczajna spódnica nabiera charakteru, gdy się ją ciekawie zestawi. Mi się całość bardzo podoba! :D Pozdrawiam i dziękuję za komentarz. :)
Prześlij komentarz