piątek, 15 kwietnia 2011
Widzę, że inicjatywa zrobienia „listy” znalazła uznanie w waszych oczach. Myślę, że większość z was zapisuje i szybko skreśla swoje cele :) Cieszy również zainteresowanie moim czerwonym puzzelkiem. Aczkolwiek tu nie wystarczy „Podoba mi się”, tutaj trzeba wejść na www.dkms.pl i się zapisać :)
            Przyznam, że dzisiejszy post jest pisany dosłownie w 5 minut, niestety więcej nie jestem wstanie mu poświęcić :) Lubię zachowywać ciągłość, nie lubię mieć żadnych zaległości, więc post co tydzień, to post co tydzieńJ Koniec, kropka. :)
Co najgorsze muszę przyznać, że już jestem pracoholicką.. lubię pracować, nie cierpię nudy a najbardziej bezczynności. To wszystko zabija kreatywność, o czym już pewnie już nie raz wspominałam. A tekst „Nie chce mi się” najchętniej usunęłabym ze słownika. Czasem jak już jestem zmęczona ,a wiem że muszę zrobić 53253 rzeczy, to tak pomyślę, ale i tak zrobię co muszę :) Nigdy nie wypowiadam tego zdania, życie jest zbyt krótkie aby zmarnować je w domu, bądź w łóżku :) Trzeba z niego korzystać pełnymi garściami, wykorzystywać sytuacje, robić trzy kroki do przodu i najważniejsze wiedzieć, że najcenniejsi są w nim przyjaciele:) O przyjaźnie trzeba dbać i je pielęgnować, inaczej zwiędną niczym kwiat :) Ojj może przesadziłam z tym porównaniem, ale nie wiem jak to bardziej zobrazować :)
            Stylizacja, zasłużona marynarka, która towarzyszy mi w wielu sytuacjach. Po za tym mam do niej sentyment, kupiona za stypendium. Jak będę bezdomna i bezrobotna to spojrzę na nią i pomyślę, że bynajmniej średnia była heh. Taki żart, może mało śmieszny :)
Do tego letnia sukienka, lubię łączyć materiały, wzory i się tego nie boję :)
Pozdrawiam gorąco i zabieram się do swoich zajęć :)

          I see that you like the idea of the lists . I hope most of you write and quickly remove their goals, to make space for another one. I also appreciate the interests in red puzzle.  Now you must go to www.dkms.pl site and sign up.  
          Today I do not have too much time so I have wrote this post in 5 minutes. What's the worst I have to admit that I am already workaholic .. I love working, I hate boredom and most of inactivity. It kills all of the creativity. Life is short and we need to use it handfuls, take advantages from all situations to make three steps forward . The most important thing to know is that the most valuable are friends, a friendship. You have to care for them and nurture them, otherwise it withers like a flower.
        Styling - old navy, that accompanied me on many occasions. After that, I have a fondness for it, it was bought thanks to a scholarship. If I were homeless and unemployed I would look at it and think that it was average at least heh. Such a joke, a little funny :D
Together with the navy - summer dress. I like to combine materials, patterns and I'm not afraid about the result.
I greet warmly :* :)






                                               jacket -C&A, dress- sh

 Uwielbiam piosenki tej pani :)

34 komentarze:

patricia pisze...

swietny outfit szczegolnie bluzka :)

Jennie from the Blog pisze...

nice outfit i love it!

Anonimowy pisze...

No,pracoholizm czasem daje się we znaki,ale przynajmniej nie jest nudno.Bardzo ładne to zestawienie marynarki i sukienki.

Ankyls pisze...

świetnie wyglądasz;)

Anonimowy pisze...

bardzo ladne zdjecia;p
zapraszam do mnie
i mam nadzieje ze skomentujesz;p

Lady Flower pisze...

Ślicznie wyglądasz! Nie wiem, co podoba mi się bardziej: marynarka, czy sukienka. :D

Raquel pisze...

I love your tunic.

Marta Dudda pisze...

Nice Look!
Nice jacket.
love from armarioenduddas :)

Little Black Girl pisze...

bardzo ładnie!
zapraszam do wzięcia udziału w konkursie na moim blogu!

bezbrody pisze...

sukienka, pierwsze skojarzenie koszulowa-sukienka, jest świetna! ciekawe zestawiona z Twoją stypendialną marynarką :)

Pozdrawiam,
http://rudsini.blogspot.com/

Anonimowy pisze...

love the blazer!
xoxo!

The Cat Hag pisze...

Hey Beautiful,

You look so whimsical and lovely in this outfit. :)

Working is fun isn't it? I have always preferred working to studying.


xoxo,
Addie
The Cat Hag

Piril Maria pisze...

What a great post. Simply greatness! =)




♥ Love,
http://thebookness.blogspot.com

MARIE pisze...

Love these photos! Kiss xxx
http://Marieblogueuse.blogspot.com

Chicca pisze...

Love the entire outfit, especially the dress!!!
http://chiccastyle.blogspot.com/

GretchTM pisze...

Such a pretty look for you! I'm loving your dress!

Anonimowy pisze...

great post hun!


ps. I would love to invite you to my first giveaway!

x
deni

Plami pisze...

I am a workacholick and a perfectionist as well... Lovely look! Love the dress and the blazer!!! And the song you shared is great!!!

XoXo
Plami

http://fashion-thrill.blogspot.com/

Mischel double W pisze...

your soo pretty dear! would wear this look right now! great, and thank you for your lovely comment on my blog :)

Emma pisze...

i love that song, it always makes me laugh. also, cute dress, the powder blue colour is lovely.

Sam pisze...

this is so smart and chic! i love it!

http://samalamode.blogspot.com

Lidiya pisze...

The outfit looks great, a nice look xoxo
http://cupcakesandtreacle.blogspot.com/

Laura Mullins pisze...

great sneakers!! haha and i love working, too.

Unknown pisze...

marynarka genialna, wow :)

Viv pisze...

lovely outfit, that top is beautiful!




myblissisthisway.blogspot.com

Fashion Confessions of a Mommy pisze...

Very casual but soft as well. Love that dress/tunic.

http://fashiondivamommy.blogspot.com

dotie pisze...

you look pretty in that printed dress :)

eclectic du jour

Sher pisze...

Chic and very feminine in that dress! The perfect outfit for a breezy day:)

xx

DANIELLE // DKD DESIGNS pisze...

I'd rather be working than bored too! Love your view on life and you look gorgeous in that outfit! :D
xoxo

Ms. Falcon pisze...

love the blazer...

http://wardrobexperience.blogspot.com

Ms. Falcon pisze...

following now... :)

ejms_bond pisze...

bardzo ładnie wyglądasz- to naprawdę rzadko spotykane, żeby w zwykłym secie wyglądać tak inaczej:)
pozdrawiam

Anonimowy pisze...

Ślicznie wyglądasz, bardzo ładne zdjęcia:)

ALESKO pisze...

bardzo fajna, taka bardziej elegancka stylizacja :)
super!

Prześlij komentarz