Wiosna zadomowiła się na dobre. Chyba każdy alergik przyzna mi rację. Łączę się z wami w kichaniu :) W tym okresie, prawdopodobnie, hurtownie chusteczek higienicznych mają największy popyt :D
Cieszę się, że w swoim pracoholizmie nie jestem samotna :) A podobno młodzi ludzie są leniwi. Pewnie zdarzają się i takie osobniki, ale na pewno w życiu nie raz się przekonaliście, że wiek ma znaczenie. Często właśnie, przez młody wiek, brak doświadczenia od razu jesteście skreślani w kolejce o wymarzoną pracę. Niestety nikt nie docenia tego, że właśnie młody człowiek ma dużo zapału i szybko się uczy :) Takie moje małe uwagi, ale najważniejsze jest samozaparcie :)
Stylizacja. Ostatnio rozpruła mi się moja ulubiona ołówkowa spódnica, dodatkowo tak fatalnie, że po zszyciu okropnie to wyglądało. Mam do niej sentyment i nie chciałam tak łatwo z niej rezygnować. Tak więc, szybka decyzja, wystarczyło odciąć materiał wzdłuż miejsca rozprucia, podłożyć go, przeszyć na maszynie i proszę jest nowa spódnica :) Zajęło mi to może z 20 minut ,a zaoszczędziłam pieniądze na kolejną spódnicę :D
Poza tym widzicie moje ulubione ponczo i tak naprawdę jedyne :) Myślę, że to idealna alternatywa jeżeli jest ciepło, lecz wieje chłodny wiatr. Nie trzeba ze sobą brać kurtki, wystarczy ponczo, które potem można schować do torby. Tak na marginesie, uwielbiam jego kolor :) A biżuteria, którą mam na sobie została wykonana przez mojego wujka i ciocie :) Nie ukrywam, że uwielbiam moje korale i już przyzwyczaiłam się do ich wagi :)
Pozdrawiam gorąco, kichająco i Wesołych Świąt :)
Zapraszam - www.silesiastreetlook.blogspot.com
Cieszę się, że w swoim pracoholizmie nie jestem samotna :) A podobno młodzi ludzie są leniwi. Pewnie zdarzają się i takie osobniki, ale na pewno w życiu nie raz się przekonaliście, że wiek ma znaczenie. Często właśnie, przez młody wiek, brak doświadczenia od razu jesteście skreślani w kolejce o wymarzoną pracę. Niestety nikt nie docenia tego, że właśnie młody człowiek ma dużo zapału i szybko się uczy :) Takie moje małe uwagi, ale najważniejsze jest samozaparcie :)
Stylizacja. Ostatnio rozpruła mi się moja ulubiona ołówkowa spódnica, dodatkowo tak fatalnie, że po zszyciu okropnie to wyglądało. Mam do niej sentyment i nie chciałam tak łatwo z niej rezygnować. Tak więc, szybka decyzja, wystarczyło odciąć materiał wzdłuż miejsca rozprucia, podłożyć go, przeszyć na maszynie i proszę jest nowa spódnica :) Zajęło mi to może z 20 minut ,a zaoszczędziłam pieniądze na kolejną spódnicę :D
Poza tym widzicie moje ulubione ponczo i tak naprawdę jedyne :) Myślę, że to idealna alternatywa jeżeli jest ciepło, lecz wieje chłodny wiatr. Nie trzeba ze sobą brać kurtki, wystarczy ponczo, które potem można schować do torby. Tak na marginesie, uwielbiam jego kolor :) A biżuteria, którą mam na sobie została wykonana przez mojego wujka i ciocie :) Nie ukrywam, że uwielbiam moje korale i już przyzwyczaiłam się do ich wagi :)
Pozdrawiam gorąco, kichająco i Wesołych Świąt :)
Zapraszam - www.silesiastreetlook.blogspot.com








32 komentarze:
You look fantastic in light blue.The necklace is fab too.
xoxo
sliczny kolor poncha :)
zapraszam do siebie !
fajny zestaw super naszyjnik
nice pancho
fantastyczna stylizacja:) kocham ponczo a to jeszcze ma cudowny kolor:) swietnie dobralas te rajstopy!
świetny blog;* zapraszam do mnie ;)
Cute outfit! The color is very nice on you!
love the tyrkys color and your tights! :)
http://mischeldoublew.blogspot.com/
Lovely blue pancho. The tights are very cool as well.
http://fashiondivamommy.blogspot.com
ładnie jesteś ubrana:)
Amazing poncho!!!Love the style and color!
http://chiccastyle.blogspot.com/
Very beautiful outfit!!!! The poncho is gorgeous! You've got great style!
Xoxo
Plami
http://fashion-thrill.blogspot.com/
Zjawiskowe korale, ach no i oczywiście puzzelek ;)
super rajstopki ! :):)
Love the color of your poncho and your hairstyle here !
Looking cute ! Love your blog name :-)
http://fashionandcookies.blogspot.com/
Gostei!!
Też bym ubrała na koturnie ale niestety nie posiadam odpowiednich i to mnie boli. A Zara jako tako leci ale się waham coś;( szkoda, że to dziecięcy.
świetnie Ci udała się ta spódnica,ładnie w niej wyglądasz.Pyłki?Oj,wiem coś o tym niestety.
no to jestem od Ciebie 2 cm wyższa więc wiem jaki to jest ból:D
wonderful blue fringe top!
myblissisthisway.blogspot.com
Love your blue poncho!!! You loook beautiful!!!
xo Big kiss
Beckerman Girls
www.BeckermanBitePlate.com
Love your tighs! You look great.
Love from armarioenduddas :)
bardzo ładnie wszystko opisujesz,eh ,czemu ja tak nie umiem ?! :P
swietne buty i poncho,wspaniały kolorek!
http://laughing-in-the-purple-rain.blogspot.com/
I love this outfit! I live in my classic black skirt, yours is gorgeous :).
xoxo
świetne kolorki i ogólnie wszystko <3
aa ! czarny zestaw + jeden mocny akcent, super ;))
te rajtki i buty świetnie wyglądają razem:)
that blue color looks great on you!
http://samalamode.blogspot.com
cute look! I like the colours of your scarf/poncho.
Nice necklace!
cudowny turkusowy kolor poncho:) idealnie do Ciebie pasuje:)
Prześlij komentarz