Proszę Państwa, proszę wyłączyć komputer i wykorzystać aktywnie majowy weekend :)
Majowy weekend zdarza się raz na rok, czekamy na niego ten rok, więc nie wolno go zmarnować :) A pogoda.. zawsze będziemy narzekać na nią, jednak zamiast narzekać lepiej jest znaleźć alternatywne rozwiązania :) Dłużej nie pisze, przemyśleń brak, motyle w głowie i miłego dnia :)
Bluzka ze stylizacji już była, ale kto by się tym przejmował :) Nie ma czasu na zdjęcia, a folklor towarzyszy mi na każdym kroku :)
Bluzka ze stylizacji już była, ale kto by się tym przejmował :) Nie ma czasu na zdjęcia, a folklor towarzyszy mi na każdym kroku :)
www.silesiastreetlook.blogspot.com :)







22 komentarze:
fantastycznie ,stylizacja swietna tylko buciki bym zmienila;)
fajna bluzka, ja nie czekam na majowy weekend bo to kilka dni pracy mego męża, tak już jest by bawić się mógł ktoś, ktoś też musi pracować
śliczna ta bluzeczka jednak nie bardzo pasuje mi do spódnicy ale to już kwestia upodobań :)
kwiatek we wlosach jest moja faworytka!!!
xoxo
ładna bluzeczka :)
fajnie wyglądasz. :) łady kwiat we włosach, uwielbiam takie dodatki do włosów.
C M O K!
annaa.
swietnie wygladasz ;-)
świena bluzka:) i cały set:)
dodajemy do obserwowanych?
http://www.justblackpearl.blogspot.com/
Rozumiem Cię Liliaanaa, ja ciągle tez w pracy albo na uczelni dlatego staram się wykorzystać te dwa wolne dni :D
boska koszulka ;)
chętnie bym gdzieś wybyła na dłuugi week majowy gdyby nie padający śnieg za oknem i 1 stopień na + ;o
+ zapraszam do mnie ;)
http://reedlipstick.blogspot.com/
bluzka świetna !
chętnie był się gdzieś wybrała gdzieś na week majowy gdyby nie padający śnieg za oknem ;p
+ zapraszam do mnie ;)
http://reedlipstick.blogspot.com/
pozdrawiam ;)
jakie wyjść, śnieg za oknem :(
Świetnie wyglądasz ;)
już dodałam do obserwowanych:)
you look so cute in this look :)
http://mischeldoublew.blogspot.com/
Bardzo udana stylizacja:)
Very pretty lace on your top!
Świetny outfit.<3
dodaje i zapraszam do siebie ;)
http://sot-om.blogspot.com/
love the dress you are wearing, and with the headband it's so cute and preppy!
i adore your floral headband and those knee high socks:)
xx
Cudowna tunika. Byłam przekonana, że to sweter z h&m-u, bo mieli podobny ;)
Dziękuję za odwiedzanie mojego bloga. Miłego dnia ;)
love the socks and the skirt, they look so good on you!!
Greetings
The Trendy Surfer
Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie, który odbywa się na DIRTY-POISON.BLOGSPOT.COM
Do wygrania buty, które sama możesz sobie wybrać ;)*
Prześlij komentarz