poniedziałek, 2 maja 2011
 Proszę Państwa, proszę wyłączyć komputer i wykorzystać aktywnie majowy weekend :)
Majowy weekend zdarza się raz na rok, czekamy na niego ten rok, więc nie wolno go zmarnować :) 
A pogoda.. zawsze będziemy narzekać na nią, jednak zamiast narzekać lepiej jest znaleźć alternatywne rozwiązania :) Dłużej nie pisze, przemyśleń brak, motyle w głowie i miłego dnia :)

Bluzka ze stylizacji już była, ale kto by się tym przejmował :) Nie ma czasu na zdjęcia, a folklor towarzyszy mi na każdym kroku :)


                                    www.silesiastreetlook.blogspot.com  :)



pin - www.dkms.pl
skirt- sh
tunic- allegro

22 komentarze:

patricia pisze...

fantastycznie ,stylizacja swietna tylko buciki bym zmienila;)

Doganiam Motyle pisze...

fajna bluzka, ja nie czekam na majowy weekend bo to kilka dni pracy mego męża, tak już jest by bawić się mógł ktoś, ktoś też musi pracować

PASSIONsewing pisze...

śliczna ta bluzeczka jednak nie bardzo pasuje mi do spódnicy ale to już kwestia upodobań :)

szavka pisze...

kwiatek we wlosach jest moja faworytka!!!
xoxo

Agata pisze...

ładna bluzeczka :)

annaa. pisze...

fajnie wyglądasz. :) łady kwiat we włosach, uwielbiam takie dodatki do włosów.

C M O K!

annaa.

zet_aleks pisze...

swietnie wygladasz ;-)

black pearl pisze...

świena bluzka:) i cały set:)
dodajemy do obserwowanych?

http://www.justblackpearl.blogspot.com/

Dolce Gabanka pisze...

Rozumiem Cię Liliaanaa, ja ciągle tez w pracy albo na uczelni dlatego staram się wykorzystać te dwa wolne dni :D

Tyna pisze...

boska koszulka ;)
chętnie bym gdzieś wybyła na dłuugi week majowy gdyby nie padający śnieg za oknem i 1 stopień na + ;o

+ zapraszam do mnie ;)
http://reedlipstick.blogspot.com/

Tyna pisze...

bluzka świetna !

chętnie był się gdzieś wybrała gdzieś na week majowy gdyby nie padający śnieg za oknem ;p

+ zapraszam do mnie ;)
http://reedlipstick.blogspot.com/

pozdrawiam ;)

full-closet pisze...

jakie wyjść, śnieg za oknem :(


Świetnie wyglądasz ;)

black pearl pisze...

już dodałam do obserwowanych:)

Mischel double W pisze...

you look so cute in this look :)

http://mischeldoublew.blogspot.com/

Anonimowy pisze...

Bardzo udana stylizacja:)

Unknown pisze...

Very pretty lace on your top!

S. pisze...

Świetny outfit.<3
dodaje i zapraszam do siebie ;)

http://sot-om.blogspot.com/

noone pisze...

love the dress you are wearing, and with the headband it's so cute and preppy!

Sher pisze...

i adore your floral headband and those knee high socks:)

xx

Talia pisze...

Cudowna tunika. Byłam przekonana, że to sweter z h&m-u, bo mieli podobny ;)
Dziękuję za odwiedzanie mojego bloga. Miłego dnia ;)

Iván The Trendy Surfer pisze...

love the socks and the skirt, they look so good on you!!

Greetings
The Trendy Surfer

Unknown pisze...

Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie, który odbywa się na DIRTY-POISON.BLOGSPOT.COM
Do wygrania buty, które sama możesz sobie wybrać ;)*

Prześlij komentarz