Szybko i na temat :) Dziś bez żadnych apeli, wyznań, postaram się skupić na krótkim opisie mojej stylizacji. Prosta, elegancka, uniwersalna, w klasycznych kolorach, przełamana zdecydowanym elementem kolorystycznym w postaci intensywnie zielonej marynarki, o ciekawym kroju. Spódnice i bluzkę, którą mam na sobie wyszły spod mojej maszyny do szycia(wzór i krój to tylko moja własna inwencja). Już od dawna brakowało mi klasycznej czarnej spódnicy, a przyznam, że nie lubię zbytnio chodzić po sklepach. W moje szafie dużo jest spódnic o kroju ołówka, rozszerzonych, ale nie było zwyczajnie prostej. Teraz już się raczej takich nie szyje, a może ciężko mi takie spotkać. Wygląda trochę jak spódnica szkolna z okresu młodości mojej mamy, napewno mało efektowna, ale taka miała być! :D Dlatego z poszwy powstała satynowa, czarna, prążkowana spódnica, ze szwem idącym przez środek, w której rolę paska zajmuje zielony sznurek świetnie współgrający z marynarką. Proste ale i ponadczasowe. Zdaję sobie sprawę, że może nie zyskać większej aprobaty, ale mi się podoba :) Bluzka- to lekkie groszkowe, trochę czasochłonne, wariacje z pozostałością materiału po spódnicy. Oczywiście legginsy-często mi towarzyszą, to już lekkie uzależnienie. Tym razem musicie mi je wybaczyć- było strasznie zimno. Napewno ktoś napisze, że mogłoby ich nie być, ale WFS to chyba był debiut bez nich :) Nie lubię swoich blizn pod kolanami i koloru kredy swojej skóry ;)
Torebka- naturalnie ukradziona z garderoby mamy ;) Mam nadzieję,że spodobała wam się moja – prosta, elegancka, jednak z odrobioną ekstrawagancji stylizacja. Staram się stawiać na pojedyncze elementy, nie lubię tonąć w kolorach :)
Co to za miejsce? Przeczytacie na www.silesiastreetlook.blogspot.com
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)






7 komentarze:
zajebista marynarka!
Piękna ta marynarka! :]
Zapraszam - soollie.blogspot.com
świetny żakiet.
ślicznie ;)
Bluzka wygląda świetnie, bardzo fajny pomysł :)
Ta zieleń idealnie ożywia nie tylko outfit, ale również i zdjęcia. ;) Podoba mi się! ;)
swietna marynarka! ma kapitalny kolor
Prześlij komentarz