Generalnie nie łączy się różowego z czerwonym

środa, 24 sierpnia 2011

Generalnie nie łączy się czerwonego z różowym. Generalnie nie chodzę w różowym. Generalnie nie łączę zbyt wielu kolorów ze sobą, pozostając przy maksymalnych  trzech. Generalnie jest lato, tudzież jego namiastka. Generalnie dlaczego nie?
Ciągle napotykają nas ograniczenia, zastanawiamy się czy wypada coś robić czy założyć. Obawiamy się krytyki ze strony innych, a przecież najważniejsze nie jest zdanie innych, ale zgodność z samym sobą :) I to czy ktoś skrytykuje naszą ulubioną sukienkę, marynarkę, czy ma znaczenie? Myślę, że zbytnio przywiązujemy się do opinii innych. Nie warto :) Od krytyki nie uciekniemy, ale nie pozwólmy aby nas ograniczała ;) Nie można zapominać, że moda zapewne łączy się z pojęciem stylu. A czym jest styl? Definicji jest kilka, choć dla mnie styl związany jest z indywidualnym, przystosowanym do potrzeb psychicznych określonego użytkownika sposobem wyrażania siebie poprzez garderobę. Tak więc krytykując czyjś styl krytykujemy czyjś sposób wyrażania się ;]
Mało tematyczna wypowiedź na modowym blogu, ale to jedyne miejsce gdzie mogę wyrażać swoje przemyślenia przy okazji bawiąc się modą :) Śledzę, raczej staram się, różne modowe blogii, strony, fora i przyznam trochę mnie to dołuje, z jaką łatwością ludziom przychodzi obelga innych. Szkoda, że większość tych ludzi nie żyje zgonie z moim mottem – „Szanuj innych, bo jeżeli Ty ich nie będziesz szanował, Ciebie także nie będą szanować” ;)

Ps: Jak zwykle zapraszam na www.dkms.pl i www.silesiastreetlook.blogspot.com :)
Stylizacja- całość oczywiście z sh ( ost tego nie piszę, bo to przecież oczywiste ; ) ) a meliski to prezent od www.luuluu.pl, zachęcam serdecznie, ostatnio nie mogę się z nimi rozstać jak i z tą kopertówką :)






25 komentarze:

Anonimowy pisze...

Super:)fajny natłok barw :D chciałabym zobaczyć więcej takich cudów na SSL :) wiem,że Śląsk jest dosyć zachowawczy :-) ale zdarzają się naprawdę oryginalne przypadki, trzeba mieć tylko oczy szeroko otwarte i umieć robić dobre foty,czego mi niestety brak.pozdrawiam

Pędraczek pisze...

super wyszło to połączenie kolorów! tak radośnie, z energią wyglądasz! lato jeszcze trwa, więc trzeba z tego korzystać! :)

pozdrawiam cieplutko! :)

MEG pisze...

nos co cchesz dziewczyno!;-) tegoroczne lato propaguje szalona mode, wiec im wiecej kolorow tym lepiej!;-) no i świetne spodnie!!

Dagg pisze...

Bardzo fajne te buciki :)

Zapraszam na mój nowo założony blog :)

Baby Budget Blog pisze...

The colors of this outfit are marvelous! LOVE those flats!

www.plentyforpennies.com

agg pisze...

prześlicznie wyglądasz! strasznie podobają mi się spodnie, jakbyś chciała się ich pozbyć to jestem pierwsza w kolejce:)

szaroscgwiazd pisze...

zobaczyłam ten zestaw na facebooku i nie mogłam się oprzeć! Zafascynowana nim postanowiłam wejść na bloga :)
Wspaniała kolorystyka! Piękne spodnie < 3333
Idealnie wyglądasz! :)




http://szaroscgwiazd.blogspot.com

martienn pisze...

fajne kolorki ;D
zapraszam do mnie na nową notkę ;)
www.martienna.blogspot.com

Noemi pisze...

Nad morzem były podobne meliski ale ich nie kupiłam bo było to wyicięcie na palce a teraz żałuje bo wyglądają prześlicznie :(
Super stylizacja i blog:)
Zapraszam do mnie:)
fashionella5.blogspot.com

Sara pisze...

Piękne buciki :D stylizacja bardzo żywa :) wyglądasz super :)

Vilette pisze...

Ekstra spodnie! Chętnie bym takie przymierzyła =)I naprawdę słodkie buty =)

http://archiveofmystyle.blogspot.com

cAtHeRiNeLiNe pisze...

bardzo fajne połączenie kolorów- fajnie wyszło

Chicca pisze...

Love your pants!Nice combination of colors and your shoes are adorable!

Anonimowy pisze...

Thank you cutie, wow thats some cute shoes :D Love them!


HUGS!

Sandra . pisze...

Ciekawy mix kolorów, podoba mi się : )

Panna Perełka pisze...

Ja się często martwię tym co powiedzą inni, ale nie warto bo to nasza sprawa co robimy, nosimy itd!
A co do połączenia różowego z czerwonym to jakoś nie mogę się do niego przekonać. Ale ładnie wyglądasz, zestaw ciekawie się prezentuje!

Pozdrawiam i dodaję do obserwowanych, chętnie będe tutaj wpadać! ;)

Gabrielle - I LIKE IT FAST pisze...

LOVE this outfit! Wicked cool!
xx
I LIKE IT FAST

Hope pisze...

Kolory dopasowałaś idealnie,a w spodniach się zakochałam! ;) obserwuję i pozdrawiam - Nadzieja

Susan pisze...

great clutch! :)

Kat pisze...

love those pants!! they are so unique! :)

katslovefashion.blogspot.com

Bad Joan pisze...

Great outfit! Love your red sweater!

GTBB,
http://badjoan.blogspot.com
http://cookingjoan.blogspot.com

Elsa ❤ pisze...

love the shoes <3

http://elsagorwalski.blogspot.com/

Lidiya pisze...

Great outfit, your trousers are awesome! =)
http://cupcakesandtreacle.blogspot.com/

marionachic pisze...

super zestaw,bardzo fajne spodenki:)

Unknown pisze...

Lubię takie niebanalne połączenia. Plus! I to ogromny :)

Prześlij komentarz