Jeżeli interesują was moje przemyślenia na temat mody, polskich ulic to zapraszam
http://www.rozswietlamykulture.pl/reflektor/2011/08/15/czasem-jeden-element-decyduje-o-calosci-na-tak-lub-na-nie/ , to wywiad ze mną i kolegą w ramach Silesii Street Look J
Ps: Jak zwykle zapraszam na www.dkms.pl
Po niżej przedstawiam wam zdjęcie melisek, które dostałam od www.luuluu.pl, przyznam, że są strasznie wygodne i cieszę się, że jestem ich posiadaczką :) Stylizacja gotowa, jednak mam problemy techniczne z aparatem.
Meliski od www.luuluu.pl






14 komentarze:
fajne spodnie ;)
fajny zestaw, świetne spodnie i marynara!
Fajne :)
świetne rurki, uwielbiam długość 7/8 !
genialne spodnie!
super!
świetne rurki i słodkie balerinki :)
Pozdrawiam!
Love how your wore stripes with purple pants. Really great jacket you've got on too.
Swietny zestaw! Cudowny kolor spodni :)
fajnie
spodnie maja wyjatkowy kolor!
http://barbara-nieradziwillowna.blogspot.com/
Bardzo fajny zestaw , napewno wygodny , lubie takiej długości marynarki :) podoba się!
A meliski boskie! Juz jestem ciekawa nowej stylizacji z nimi.
Pozdrawiam Lexxx
Miła odmiana :)
Ciekawy kolor spodni, możesz zdradzić skąd są?
Pozdrawiam i trzymam kciuki za oba blogi.
Jak zwykle całość z sh :)
Prześlij komentarz