poniedziałek, 15 sierpnia 2011
Moda to jedna wielka zabawa. Tym razem również pozwoliłam sobie wziąć w niej udział i moje zazwyczaj dziewczęce stylizacje zastąpię propozycją w stylu unisex. Ostatnio staje się jej zwolenniczką, choć i tak nie wygra z stylem bardziej dziewczęcym. Sukienki to zdecydowany numer jeden, doczekały się dodatkowej szafy na kółkach w pokoju :) 
Jeżeli interesują was moje przemyślenia na temat mody, polskich ulic to zapraszam  
http://www.rozswietlamykulture.pl/reflektor/2011/08/15/czasem-jeden-element-decyduje-o-calosci-na-tak-lub-na-nie/ , to wywiad ze mną i kolegą w ramach Silesii Street Look J
Ps: Jak zwykle zapraszam na www.dkms.pl
     Po niżej przedstawiam wam zdjęcie melisek, które dostałam od www.luuluu.pl, przyznam, że są strasznie wygodne i cieszę się, że jestem ich posiadaczką :) Stylizacja gotowa, jednak mam problemy techniczne z aparatem.




Meliski od www.luuluu.pl

14 komentarze:

made-vogue pisze...

fajne spodnie ;)

Urszula pisze...

fajny zestaw, świetne spodnie i marynara!

Unknown pisze...

Fajne :)

Daria-porcelain pisze...

świetne rurki, uwielbiam długość 7/8 !

Anonimowy pisze...

genialne spodnie!

EevvaStyle pisze...

super!

paaula. pisze...

świetne rurki i słodkie balerinki :)
Pozdrawiam!

Anonimowy pisze...

Love how your wore stripes with purple pants. Really great jacket you've got on too.

Candice pisze...

Swietny zestaw! Cudowny kolor spodni :)

alliszja pisze...

fajnie

Anonimowy pisze...

spodnie maja wyjatkowy kolor!

http://barbara-nieradziwillowna.blogspot.com/

Anonimowy pisze...

Bardzo fajny zestaw , napewno wygodny , lubie takiej długości marynarki :) podoba się!
A meliski boskie! Juz jestem ciekawa nowej stylizacji z nimi.

Pozdrawiam Lexxx

Anonimowy pisze...

Miła odmiana :)
Ciekawy kolor spodni, możesz zdradzić skąd są?

Pozdrawiam i trzymam kciuki za oba blogi.

Dolce Gabanka pisze...

Jak zwykle całość z sh :)

Prześlij komentarz