Śląski Kraków

czwartek, 29 września 2011
       Dziś nie będzie śląskiego otoczenia w tle, gdyż wyjątkowo stylizacja nie na Śląsku, lecz w Krakowie (brama floriańska). Kraków jest miastem, które po Katowicach również urzeka mnie swoją architekturą. Aczkolwiek myślę, że lubię Kraków odwiedzać od czasu do czasu, jednak męczy mnie bardzo duży natłok ludzi w jednym miejscu. Zdecydowanie preferuje mniejsze miasta, w których czuję się o wiele swobodniej. 
        Do małopolski przywiozłam kawałek Śląska ze sobą. Nie mówię tu oczywiście wyłącznie o sobie, jednak krakowiacy mieli okazję podziwiać mój najlepszy okaz w szafie, mianowicie legginsy autorstwa śląskiej i już uznanej projektantki  Oli Bajer i tu odsyłam was do jej bloga - http://www.b-o-l-a.blogspot.com/ . Za niewielką cenę również możecie ubrać się w obrazy Oli ;) Naprawdę polecam zakupy u boli :) 
        Legginsy są na tyle wyraźne i rzucające się w oczy, że nie wymagają już dodatkowej, wymyślnej stylizacji, stąd dopasowałam do nich cieniutki czarny sweterek i czarne koturny z www.dash44.pl. Myślę, że połączenie dwóch kolorów najbardziej mi odpowiada, nie jestem fanką misz- masz, a w końcu less is more. Aczkolwiek, żeby nie było tak stonowanie, całość uzupełniłam krzycząco- różową kopertówką. Nie jestem fanką różu, jednak ta kopertówka dodaje trochę wariactwa. 

Pozdrawiam wszystkich studentów, którzy ze smutkiem tak jak i ja żegnają wrzesień!
A dla chłopców- Wszystkiego najlepszego, modowych zdobyczy panowie :)
Odsyłam do www.silesiastreetlook.blogspot.com





10 komentarze:

Unknown pisze...

cool :)

stygmatyk pisze...

Do Krakowa to jeżdżę parę razy w roku a średnio chyba co 2 miesiące i trochę przeszkadza zatłoczenie ale jak uda się wyjazd w tygodniu to jeszcze nie ma tak źle;)

A co do legginsów to są bardzo ciekawe i sama bym się skusiła na takie cudeńko.

Pozdrawiam

Dolce Gabanka pisze...

Ania możesz takie mieć, tudzież inne z kolekcji, wystarczy napisać do Oli :)

jagodalisicka pisze...

Świetne legginsy, rzeczywiście bardzo wyraziste i nietypowe :) Reszta ubrań pięknie je uzupełnia.
Pozdrawiam :)

Anonimowy pisze...

świetne leggi! :) No i kopertówka czadowa :)

Joanna Gałuszka pisze...

Wow, niesamowite legginsy!

middlefinger pisze...

świetnie wyglądasz, leginsy cudne:) pozdrawiam i zapraszam do mnie:)

lovefringes pisze...

wygladasz ciekawie,podoba mi się.

cholernaniepewnosc pisze...

widziałam stronę tej projektantki od której masz legginsy. robią wrażenie! szczególnie spodobały mi się jej bluzy :D przygarnęłabym jedną do mojej przytulnej szafy ^^

H O N E Y pisze...

you're so pretty!♥

Prześlij komentarz