Marzyłoby mi się, aby za kilka lat największy Fashion Week w Polsce odbył się w Katowicach. Wydaje mi się to dość realne, bo do Łodzi pojechało kilkoro śląskich projektantów, a w Ślązakach jest ogromny potencjał i pomału coś się dzieje ;) Tym pozytywnym akcentem, żegnam was serdecznie, niech się dzieje modowo!!! :)
Dziś wyjątkowo mam okazję zaprosić was do moich aukcji http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=11796285
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=11796285




4 komentarze:
fajny set.
bluza cudna <3 i ta torebka ... ;DD
śliczny set !
zakochałam się w twoim zegarku :)
pięknie to wszystko współgra
Prześlij komentarz