Witam po przerwie, ostatnio dużo się dzieje i przyznam szczerze, że nie znajduję czasu na blogowanie. Komputer też nie jest moim sprzymierzeńcem, który więcej czasu spędza w naprawach niż w domu, no nic trzeba będzie zacząć oglądać się za nowym...
Bardzo szybciutko. Dość dla mnie nietypowo chciałam Wam przedstawić kolaż, z wykorzystaniem butów z www.luuluu.pl. Mam nadzieję, że się podoba, bo możecie stworzyć taki zestaw.
Pozdrawiam i zapraszam na mój drugi blog www.silesiastreetlook.blogspot.com
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)


1 komentarze:
torba, sweterek<3
Prześlij komentarz