Jednak pojawiłam się tu, aby zaprosić Was na konkurs, który organizujemy wraz z polską projektantką Karoliną Gerlich, do wygrania legginsy z jej kolekcji. Szczegóły- http://silesiastreetlook.blogspot.com/2012/03/urodzinowy-konkurs-ssl-do-wygrania.html
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)






2 komentarze:
dobre nogi!
Ach jak ja uwielbiam takie aksamitki przy kołnierzyku- dodają koszuli tego czegoś, szkoda tylko, że rzadko kto je nosi.
Marynarka jest rewelacyjna, bardzo bardzo oryginalny print :)
Pozdrawiam i życzę smacznego jajka :)
Prześlij komentarz