Silesia Street Look - Dolce Gabanka

czwartek, 12 kwietnia 2012

        Dzisiejszy post przeczytacie również na Silesia Street Look i tam mnie zawsze znajdziecie.
Druga edycja Katowice Street Art Festival organizowana przez Instytucje Kultury Katowice - Miasto Ogrodów zbliża się wielkimi krokami. Festival rozpocznie się 20 kwietnia i potrwa przez 9 dni. Przez ten czas sztuka uliczna zmieni nasze miasto na lepsze, otworzy przestrzeń artystom, a zapomniane zaułki staną się miejscami wartymi odwiedzenia. Niedostrzegalne na co dzień elementy małej architektury wzbudzą nagle ciekawość przechodniów i staną się atrakcyjnym obiektem naszego miasta.
        Katowice Street Art Festival chce pokazać wszystkie nowe zjawiska w sztuce ulicy, przełamać stereotypowe myślenie o niej, a także zachęcić wszystkich mieszkańców Katowic, żeby uważniej rozglądali się wokół siebie i zaczęli dostrzegać otaczającą ich sztukę.
Związku z tym, że festiwal przed nami, postanowiłyśmy Was zachęcić do śledzenia wydarzenia, otwarcia oczu na sztukę, a także przypomnieć Wam pierwszą edycję Festivalu. Zdjęcia, które widzicie poniżej, to praca która powstała w tamtym roku. Autorami, moim zdaniem genialnego muralu, który powstał w Katowicach, przy ul. Dudy- Gracza są Taki Myk Studio oraz Foxy&Wiur.
       Pierwsza edycja przyniosła spory sukces, a miasto nabrało kolorów, barw- sztuka przełamała największe lody i zjednała sobie mieszkańców nie tylko Katowic, ale także Śląska.
Ja osobiście oczekuję przeglądu filmowego, który odbędzie się w ramach Festivalu - Cztery oblicza Basquita ( prekursor street artu). Dla tych, którzy chcieliby zapoznać się z street artem polecam film - Wyjście przez sklep z pamiątkami (Banksy).
Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Was na uczestnictwo w tegorocznej edycji.




Stylizacja - intensywność barw i kolorów muralu, sprawiły że wybrałam raczej stonowane kolory. Na zdjęciu widzicie geterki autorstwa mojej ulubionej projektantki, dodam śląskiej projektantki Oli Bajer, nie ukrywam, że jestem wielką fanką talentu Oli i dziś odbierałam swoją 3 parę getrów jej autorstwa. Jeżeli będziecie na Fashion Weeku w Łodzi zapraszam Was na pokaz Oli, który odbędzie się 19.04 o godz 17, a także do jej showroom'u. Dodam jeszcze, że torba którą widzicie również została wykonana przez wspomnianą projektantkę. Do dominujących getrów w tym zestawie, dobrałam szarą marynarkę oraz koszulkę zLullaby Lov. Zachęcam Was gorąco, do ubierania się u naszych rodzinnych projektantów. Wyjdziecie na tym taniej niż w sieciówkach, a czasem warto odłożyć parę groszy, aby wzbogacić szafę o jakiś unikat.






Zapraszam na fanpage SSL
Pozdrawiam Gabanka

7 komentarze:

Erill pisze...

Ale sie świetnie kompunujesz z tymi scianami :)

c-yaya pisze...

świetny zestaw, super gacie!!

Pushemek pisze...

uwielbiam takie torby :P

http://white-suite.blogspot.com/

stygmatyk pisze...

Świetne są te legginsy!

Pozdrawiam,
Anna

berry pisze...

bardzo fajnie :)

The-Devil-Wears pisze...

super look;D spodnie-mega! :)

zapraszam do mnie i do obserwacji:) już niedługo konkurs ze spodenkami DIY! :))

Katie pisze...

kocham Twoje getryyy!

Prześlij komentarz