sobota, 23 kwietnia 2011
         Wiosna zadomowiła się na dobre. Chyba każdy alergik przyzna mi rację. Łączę się z wami w kichaniu :)  W tym okresie, prawdopodobnie, hurtownie chusteczek higienicznych mają największy popyt :D
         Cieszę się, że w swoim pracoholizmie nie jestem samotna :) A podobno młodzi ludzie są leniwi. Pewnie zdarzają się i takie osobniki, ale na pewno w życiu nie raz się przekonaliście, że wiek ma znaczenie. Często właśnie, przez młody wiek, brak doświadczenia od razu jesteście skreślani w kolejce o wymarzoną pracę. Niestety nikt nie docenia tego, że właśnie młody człowiek ma dużo zapału i szybko się uczy :) Takie moje małe uwagi, ale najważniejsze jest samozaparcie :)
            Stylizacja. Ostatnio rozpruła mi  się moja ulubiona ołówkowa spódnica, dodatkowo tak fatalnie, że po zszyciu okropnie to wyglądało. Mam do niej sentyment i nie chciałam tak łatwo z niej rezygnować. Tak więc, szybka decyzja, wystarczyło odciąć materiał wzdłuż miejsca rozprucia, podłożyć go, przeszyć na maszynie i proszę jest nowa spódnica :) Zajęło mi to może z 20 minut ,a zaoszczędziłam pieniądze na kolejną spódnicę :D
Poza tym widzicie moje ulubione ponczo i tak naprawdę jedyne :) Myślę, że to idealna alternatywa jeżeli jest ciepło, lecz wieje chłodny wiatr. Nie trzeba ze sobą brać kurtki, wystarczy ponczo, które potem można schować do torby. Tak na marginesie, uwielbiam jego kolor :) A biżuteria, którą mam na sobie została wykonana przez mojego wujka i ciocie :) Nie ukrywam, że uwielbiam moje korale i już przyzwyczaiłam się do ich wagi :)
            Pozdrawiam gorąco, kichająco i Wesołych Świąt :)
Zapraszam - www.silesiastreetlook.blogspot.com




pin - www.dkms.pl
skirt-before

32 komentarze:

dressingup-everyday pisze...

You look fantastic in light blue.The necklace is fab too.
xoxo

natis-life-style.blogspot.com pisze...

sliczny kolor poncha :)
zapraszam do siebie !

justynjja.collection pisze...

fajny zestaw super naszyjnik

rosapelsblog pisze...

nice pancho

patricia pisze...

fantastyczna stylizacja:) kocham ponczo a to jeszcze ma cudowny kolor:) swietnie dobralas te rajstopy!

Tuupak. pisze...

świetny blog;* zapraszam do mnie ;)

GretchTM pisze...

Cute outfit! The color is very nice on you!

Mischel double W pisze...

love the tyrkys color and your tights! :)

http://mischeldoublew.blogspot.com/

Fashion Confessions of a Mommy pisze...

Lovely blue pancho. The tights are very cool as well.

http://fashiondivamommy.blogspot.com

Ankyls pisze...

ładnie jesteś ubrana:)

Chicca pisze...

Amazing poncho!!!Love the style and color!
http://chiccastyle.blogspot.com/

Plami pisze...

Very beautiful outfit!!!! The poncho is gorgeous! You've got great style!

Xoxo
Plami

http://fashion-thrill.blogspot.com/

Lady Flower pisze...

Zjawiskowe korale, ach no i oczywiście puzzelek ;)

Little Black Girl pisze...

super rajstopki ! :):)

Laura Tenshi pisze...

Love the color of your poncho and your hairstyle here !

Vale ♥ pisze...

Looking cute ! Love your blog name :-)

http://fashionandcookies.blogspot.com/

Geovana Arruda pisze...

Gostei!!

stygmatyk pisze...

Też bym ubrała na koturnie ale niestety nie posiadam odpowiednich i to mnie boli. A Zara jako tako leci ale się waham coś;( szkoda, że to dziecięcy.

Anonimowy pisze...

świetnie Ci udała się ta spódnica,ładnie w niej wyglądasz.Pyłki?Oj,wiem coś o tym niestety.

stygmatyk pisze...

no to jestem od Ciebie 2 cm wyższa więc wiem jaki to jest ból:D

Viv pisze...

wonderful blue fringe top!



myblissisthisway.blogspot.com

Beckerman Girls pisze...

Love your blue poncho!!! You loook beautiful!!!
xo Big kiss
Beckerman Girls
www.BeckermanBitePlate.com

Marta Dudda pisze...

Love your tighs! You look great.
Love from armarioenduddas :)

AgataP pisze...

bardzo ładnie wszystko opisujesz,eh ,czemu ja tak nie umiem ?! :P
swietne buty i poncho,wspaniały kolorek!

http://laughing-in-the-purple-rain.blogspot.com/

DANIELLE // DKD DESIGNS pisze...

I love this outfit! I live in my classic black skirt, yours is gorgeous :).
xoxo

Unknown pisze...

świetne kolorki i ogólnie wszystko <3

Anonimowy pisze...

aa ! czarny zestaw + jeden mocny akcent, super ;))

ejms_bond pisze...

te rajtki i buty świetnie wyglądają razem:)

Sam pisze...

that blue color looks great on you!

http://samalamode.blogspot.com

Raquel pisze...

cute look! I like the colours of your scarf/poncho.

Natalie Koltunovskaya pisze...

Nice necklace!

Anonimowy pisze...

cudowny turkusowy kolor poncho:) idealnie do Ciebie pasuje:)

Prześlij komentarz